اپل قاب Smart Battery Cases را برای ایفون Xs ، Xs Max و Xr عرضه کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 182

اپل قاب Smart Battery Cases را برای <strong>ایفون</strong> Xs ، Xs Max و Xr عرضه کرد

سرانجام ، اپل در یک حرکت هوشمندانه اما غیر منتظره از قاب Smart Battery Cases برای ایفون Xs ، Xs Max و Xr رونمایی کرد . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

شرکت اپل در روز سه شنبه یک مجموعه از قاب های جدید Smart Battery Cases را برای اخرین نسل از ایفون های خود عرضه کرده است . از طرفی ، این قاب ها با هزینه ی ۱۲۹ دلاری قیمت گذاری شده اند و در دو رنگ مشکی و سفید دردسترس می باشند و همچنین برای ایفون Xr ، ایفون Xs و ایفون Xs Max موجود می باشند.

از سوی دیگر ، همانطور که شما می توانید از این تصاویر مشاهده کنید ، این قاب های Smart Battery Cases ظاهری تقریبا یکسان به نسخه های پیشین خودشان دارند . البته ، برش هایی برای لنز های دوربین و فلش پشتی دیوایس و همچنین کانکتور لایتنینگ و یک برجستگی بزرگ برروی قسمت پشتی جاییکه بسته باتری قرار دارد ، وجود دارد .

و اما در اینجا می توانید مشاهده کنید که چگونه این قاب ها می توانند طول عمر باتری هر دیوایسی را افزایش دهند :

  • ایفون Xr : تا حدود ۳۹ ساعت زمان مکالمه ی اضافی ، ۲۲ ساعت استفاده از اینترنت و ۲۷ ساعت پخش ویدئو را اضافه می کند
  • ایفون Xs : تا حدود ۳۳ ساعت زمان مکالمه ی اضافی ، ۲۱ ساعت استفاده از اینترنت و ۲۵ ساعت پخش ویدئو را اضافه می کند
  • ایفون Xs Max : تا حدود ۳۷ ساعت زمان مکالمه ی اضافی ، ۲۰ ساعت استفاده از اینترنت و ۲۵ ساعت پخش ویدئو را اضافه می کند

بیاد داشته باشید که ، اپل می گوید که این قاب ها با شارژر های گواهی شده Qi سازگار می باشند و شما می توانید ایفون و قاب باتری خود را بصورت همزمان شارژ کنید . همچنین ، این قاب نیز از شارژ های سازگار USB-PD برای شارژ سریعتر پشتیبانی می کند و می تواند لوازم های جانبی لایتنینگ مانند ایرپاد ها را شارژ کند.

اپل قاب Smart Battery Cases را برای ایفون Xs ، Xs Max و Xr عرضه کرد

اما باید بگوییم که شما می توانید این قاب های جدید Smart Battery Cases را برروی وب سایت اپل بیابید و همچنین اکنون برای سفارش همراه با شروع عرضه در تاریخ ۲۱ ژانویه دردسترس می باشند . بنابراین ، برای ایفون Xr به اینجا و ایفون Xs به اینجا و ایفون Xs Max به اینجا مراجعه کنید .

  • دو نواوری که موجب شده است قاب بروز شده Smart Battery Cases اپل یک خرید ارزشمند بشمار اید :

همانطور که گفته شد ، شرکت اپل در روز سه شنبه یک قاب Smart Battery Cases تجدید و بروز شده را برای اخرین مدل های ایفون Xr ، ایفون Xs و ایفون Xs Max که به کاربران چندین روز طول عمر باتری بیشتری را ارئه می دهد ، عرضه کرده است . در همین راستا ، در اینجا می توانید دو نواوری کلیدی که این قاب را جدای از مدل های پیشین خود می کند را مشاهده کنید .

و اما اولین بهبود : عدم وجود لبه ی ناخوشایند :

در واقع ، بسیاری از کاربران نسل ابتدایی این قاب را مورد انتقاد قرار داده بودند ، البته این انتقاد بخاطر ان برجستگی بزرگی که در پشت این قاب وجود داشت و مربوط به جایگری باتری می شد ، نبود بلکه این انتقاد ها به دلیل یک لبه ی ناخوشایند در قسمت پایینی این قاب بود . از طرفی ، این لبه برای یک هدف عملی بکار رفته بود ، زیرا ان لبه تلفن شما را به این قاب متصل می کرد .

اما خوشبختانه ، این کمپانی کوپرتینویی عاقلانه به کاهش دادن این لبه به منظور دادن یک ظاهر یکسان به این قاب جدید برای مطابقت با طراحی تقریبا تمام صفحه در اخرین نسل تلفن ها پرداخته است . بنابراین ، همانطور که شما می توانید در این تصاویر مشاهده کنید ، همچنان یک برش در بخش پایینی برای دسترسی سریع به کانکتور داخلی لایتنینگ وجود دارد ، که می تواند برای شارژ سیمی هم مورد استفاده قرار گیرد .

و اما دومین بهبود : شارژ :

از سوی دیگر ، این قاب جدید با شارژر های گواهی شده Qi سازگار می باشد ، به این صورتکه این امر به معنای دو چیز می باشد :

  • شما می توانید تنها باتری این قاب را بصورت بی سیم شارژ کنید
  • شما می توانید هم ایفون خود و این قاب را بصورت بی سیم شارژ کنید

از طرفی ، جدای از پشتیبانی برای شارژ بی سیم Qi ، این قاب جدید Smart Battery Cases نیز با پروتکل USB Power Delivery برای قادر ساختن شارژ سریع سازگار می باشد ، که به شما اجازه می دهد باتری این قاب را از صفر به ۵۰ درصد درست در ۳۰ دقیقه با استفاده از یک شارژر Power Delivery شارژ کنید .

در نهایت ، این قاب می تواند لوازم جانبی لایتنینگ شما را همچون ایرپاد ها و یا اپل پنسل را شارژ کند .

همچنین ، وضعیت باتری برای هم قاب و تلفن در لاک اسکرین و درنوتیفیکیشن سنتر از طریق ویجت باتری (Battery Widget) قرار داده شده در iOS نمایش داده می شود .

  • قاب Smart Battery Case برای ایفون Xs/Max دارای یک ظرفیت ۱۳۶۹ میلی امپری و کمتر از نسخه ی ایفون ۷ می باشد:

گفتنی است که ، اپل مشخصات فنی را برای قاب جدید Smart Battery Case منتشر نکرده است و هیچ اشاره ای به ظرفیت ان نشده است ، اما یک مشتری که قاب ایفون Xs خود را زودتر دریافت کرده است ، تایید کرده است که این قاب دارای یک ظرفیت داخلی ۱۳۶۹ میلی امپری می باشد که بطور قابل توجهی کمتر از همتای ایفون ۷ می باشد .

در واقع ، Mick Guy از The Wirecutter اولین بار بود که به گزارش در مورد ظرفیت باتری قاب های ایفون Xs و ایفون Xs Max پرداخته است و در توییتر نوشته است که هر دو دارای یک ظرفیت باتری ۱۳۶۹ میلی امپری می باشند .

از طرفی ، Rene Ritchie از iMore گفته است که دو تا سلول در داخل این قاب وجود دارند و همچنین ، او نوشته است که (شما حدود ۱.۴ وات ساعت اضافی و تقریبا ۴۰۰ میلی امپر ساعت دیگر دریافت می کنید) .

البته ، نسخه ی پیشین از این مقاله اظهار داشت که این قاب جدید Smart Battery Case برای ایفون Xs و ایفون Xs Max دارای یک باتری داخلی با ظرفیت ۱۳۶۹ میلی امپر ساعتی یا کمتر از نسخه ی ایفون ۷ خواهد بود .

از طرفی ، در مقایسه باید بگوییم که قاب Smart Battery Case پیشین اپل برای ایفون ۷ ظرفیت ۲۳۶۵ میلی امپری را داشت و نسخه ی ایفون ۶ دارای یک باتری داخلی ۱۸۷۷ میلی امپری می باشد .

  • Smart Battery Case برای ایفون Xs و ایفون Xs مکس (۲۰۱۸) : باتری ۱۳۶۹ میلی امپری
  • Smart Battery Case برای ایفون ۷ (۲۰۱۵) : باتری ۲۳۶۵ میلی امپری
  • Smart Battery Case برای ایفون ۶ (۲۰۱۶) : باتری ۱۸۷۷ میلی امپری

گفتنی است که ، برخی از دلایل برای یک باتری داخلی با ظرفیت پایین تر ممکن است به دلیل موارد جدیدی همچون قرار دادن پشتیبانی از شارژ بی سیم Qi باشد ، به این معنا که برخی از فضای داخلی توسط یک سیم شارژ بی سیم در برگرفته شده است . همچنین ، فراموش نکنید که ایفون های ۲۰۱۸ به انرزی نسبت مدل های پیشین به دلیل تراشه های تاثیر گذار تر و سایر قسمت های داخلی وابسته تر است.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 27 دی 1397 - 13:55
قدرت گرفته از نیلوبلاگ

اطلاعیه جدید نیلوبلاگ

برای شرکت در مسابقه ویژه بهترین وبلاگ برای کاربران جدید
به صفحه ثبت نام مراجعه کنید

عضویت