بروزرسانی تکمیلی macOS Mojave 10.14.3 قابلیت فیس تایم گروهی را در سیستم مک شما مجددا فعال می کند

بروزرسانی تکمیلی macOS Mojave 10.14.3 قابلیت فیس تایم گروهی را در سیستم مک شما مجددا فعال می کند

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 73

<strong>بروزرسانی</strong> <strong>تک<strong>می</strong>لی</strong> macOS Mojave 10.14.3 <strong>قابلیت</strong> <strong>فیس</strong> <strong>تایم</strong> <strong>گروهی</strong> <strong>را</strong> <strong>در</strong> <strong>سیستم</strong> <strong>مک</strong> <strong>شما</strong> <strong>مجددا</strong> <strong>فعال</strong> <strong>می</strong> <strong>کند</strong>

در روز پنجشنبه ، شرکت اپل بروزرسانی تکمیلی macOS Mojave 10.14.3 را برای کاربران خود منتشر کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی، باید بگوییم که پس از انکه در روز پنجشنبه بروزرسانی iOS 12.1.4 که باگ استراق سمع بوسیله ی فیس تایم گروهی در ایفون و ایپد را رفع کرده بود ، منتشر شد ، شرکت اپل همراه با یک بروزرسانی مشابه برای کامپیوتر های مک این رویه را دنبال کرده است .

لازم به ذکر است که ، برای دانلود این نرم افزار جدید برای سیستم مک خود ، می بایست System Preferences را در کامپیوترتان اجرا کرده و سپس برروی Software Update کلیک کنید و دستورالعمل های موجود در صفحه نمایش را برای نصب و قرار دادن رفع این باگ دنبال کنید .

از طرفی ، باید گفتکه مطابق با یادداشت های منتشر شده همراه با این نرم افزار جدید ، ظاهرا بروزرسانی تکمیلی macOS Mojave 10.14.3 (اپدیت های امنیتی مهمی را ارائه می دهد و برای تمامی کاربران توصیه می شود .)

همچنین ، برای اطلاعات بیشتر در مورد این محتوای امنیتی از این بروزرسانی و سایر بروزرسانی های نرم افزاری اپل ، می توانید یک سند پشتیبانی در وب سایت اپل را مطالعه کنید .

اموزش : نحوه ی ایجاد تماس های فیس تایم گروهی (Group FaceTime) در مک

اما در طرف مقابل ، باید گفتکه رفع این حفره و باگ بزرگ حریم خصوصی در فیس تایم گروهی ان هم برروی ایفون و ایپد به بروزرسانی نرم افزاری iOS برروی دستگاه موبایل خود به iOS 12.1.4 مستلزم می باشد .

البته همانطور که ما قبلا هم گزارش کرده بودیم ، Grant Thompson چهارده ساله بطور تصادفی کشف کرد که یک گیرنده تماس می تواند تا زمانیکه دیوایس  طرف مقابل زنگ می خورد ، به صدای کاربر دیگر فیس تایم گوش دهد . در همین راستا ، اگرچه این کمپانی شدیدا برای عدم پاسخ دادن به این مشکل مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما شرکت اپل به او برای گزارش این مشکل اعتبار داده است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 22 بهمن 1397 - 19:38
قدرت گرفته از نیلوبلاگ