اپل ششمین نسخه بتای iOS 12.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

اپل ششمین نسخه بتای iOS 12.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 64

اپل <strong>ششمین</strong> <strong>نسخه</strong> های <strong>بتای</strong> iOS 12.2 و tvOS 12.2 و watchOS 5.2 و macOS 10.14.4 را <strong>برای</strong> <strong>توسعه</strong> <strong>دهندگان</strong> <strong>منتشر</strong> کرد

در روز جمعه شرکت اپل ششمین نسخه بتای iOS 12.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما همانطور که متوجه شدید ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز جمعه ششمین نسخه بتای iOS 12.3 را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است . بنابراین توسعه دهندگان ثبت شده می توانند این بروزرسانی را از طریق مکانیسم OTA در برنامه ی Settings و یا با مراجعه به مرکز توسعه دهندگان اپل نصب کنند .

البته لازم به ذکر است که این دومین باری می باشد که ما شاهد عرضه شدن نسخه بتای iOS 12.3 در این هفته هستیم و این نشان می دهد که اپل در محدوده ی اصلی از این چرخه ی تست قرار دارد و درحال اماده سازی به منظور عرضه ی این نرم افزار برای عموم می باشد .

اما از طرفی همانطور که ما در پست های مربوط به نسخه های بتای پیشین اشاره کرده بودیم ، iOS 12.3 شامل برنامه ی جدید TV شرکت اپل می باشد . در واقع این برنامه در اوایل امسال رونمایی شده بود و این برنامه شامل یک رابط کاربری ساده تر و پشتیبانی برای برنامه ها و سرویس های استریم بیشتر را ارائه می دهد .

اپل سومین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

همچنین در نظر داشته باشید که این نسخه ی بتا نیز پیرامون پشتیبانی برای Channels را با خود به همراه اورده است که یک طرح a la carte می باشد و به کاربران به منظور پرداخت برای اپلیکیشن های استریم منحصربفرد را بدون نیاز به یک اشتراک کابل/ماهواره ای را اجازه می دهد .

اپل گزینه ی جدید Apple TV channels را همراه با طراحی مجدد برنامه ی TV معرفی کرد

اما در نظر داشته باشید که درطول رویداد رسانه ای ماه مارس خود، شرکت اپل گفته بود که این کمپانی برای عرضه ی برنامه ی جدید TV در ماه می برنامه ریزی کرده است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 23 ارديبهشت 1398 - 18:52
قدرت گرفته از نیلوبلاگ