تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون از سیارات فانتری | بلاگ

تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون از سیارات فانتری

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

طبق وعده ای که داده بودیم تا هر هفته در روز دوشنبه ، تصاویر پس زمینه برای شما کاربران عزیز عرضه کنیم ، این هفته قصد داریم مجموعه تصاویر پس زمینه از سیارات فانتری را برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای مشاهده و دریافت این تصاویر پس زمینه در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه تصاویری زیبا را با عنوان تصاویر هفته برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . در واقع ، هدف اصلی ما ان است که بتوانیم تصاویری باورنکردنی و زیبا را از فضای اینترنت جمع اوری کرده و ان ها را برای شما کاربران عزیز در وب سایت قرار دهیم . این تصاویر که معمولا با اخرین نسخه از سیستم عامل اپل سازگار می باشند ، گاهی مختص دیوایس هایی همچون ایفون ، ایپد و یا مک می باشند . همچنین، از این پس می توانید هر هفته با دنبال کردن این تصاویر ، به تصاویر پس زمینه ی دیوایس خود رنگ و بویی تازه ببخشید تا از تصاویر تکراری و بی کیفیت راحت شوید .

اما با توجه به محبوبیت تصاویر پس زمینه ی هفتگی ما در روز های دوشنبه باید بگوییم که ما همچنان سعی داریم تا به انتشار انوع ژانر ها همراه با سایر مجموعه ها از تصاویر پس زمینه در وب سایت جاست تک ادامه دهیم که در همین راستا باید بگوییم که نوع ژانر مورد نظر ما در این هفته همراه با مضمون و تم فضا ان هم بصورت تصاویر پس زمینه ای از سیاره ها می باشد . البته شایان ذکر است که برخلاف هفته های گذشته که تمرکز خود را بیشتر برروی سیاره ی زمین می گذاشتیم، باید گفتکه گالری زیر یک مجموعه از کره های خیالی را نمایش می دهد. همچنین قابل ذکر است که این سیارات یک چشم انداز هوایی اشنایی را با خود به همراه دارند اما با این تفاوت که در محدوده ای از مجموعه رنگ ها می باشند .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر پس زمینه در دیوایس خود ، ابتدا می بایست با توجه به دیوایستان برروی کلمه ی (ایفون یا ایپد یا مک) که مربوط به تصویر پس زمینه ی مورد نظر شما می باشد ، تپ و یا کلیک کرده و سپس ان را در یک تب جدید باز کنید و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll خود ذخیره کرده و ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

  1. دانلود : ایفون
  2. دانلود : ایفون
  3. دانلود : ایفون
  4. دانلود : ایفون
  5. دانلود : ایفون
  6. دانلود : ایفون

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 48 تاريخ : پنجشنبه 13 تير 1398 ساعت: 18:48