هم <strong>اکنون</strong> iOS 12 <strong>برروی</strong> 88 <strong>درصد</strong> از <strong>تمامی</strong> <strong>دیوایس</strong> ها نصب شده است

براساس اخرین گزارشات منتشر شده ظاهرا ۸۸ درصد از دیوایس های سازگار اپل درحال اجرای iOS 12 می باشند . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی باید بگوییم که همراه با ظاهر شدن و دردسترس قرار گرفتن iOS 13 در اینده ای نزدیک ، شرکت اپل تنها اشکار کرده است که چگونه سیر تکامل پذیرش iOS 12 بخوبی درحال انجام شدن می باشد .

در حقیقت اینطور باید اشاره کرد که در هفته ای که گذشت شرکت اپل از طریق Rene Ritchie اشکار کرده است که پذیرش iOS 12 همچنان به رشد و بزرگ شدن در یک مسیر مثبت ادامه می دهد. در نتیجه باید گفتکه اخرین و جدیدترین نتایجی که جمع اوری شده است مربوط به ۶ اگوست امسال می شود . همچنین براساس امار و ارقام منتشر شده از سوی اپل باید بگوییم که هم اکنون iOS 12 برروی ۸۸ درصد از تمامی دیوایس های عرضه شده در دنیا نصب شده است . البته همچنان برخی از دیوایس هایی وجود دارند که اپل توانسته است براین اساس انها را در اپ استور ردیابی کند که نشان می دهد ۷ درصد از دیوایس ها همچنان درحال اجرای iOS 11 می باشند.

همچنین ۵ درصد هنوز درحال اجرای نسخه های قدیمی تر از این سیستم عامل موبایل می باشند .

هم اکنون iOS 12 برروی 88 درصد از تمامی دیوایس ها نصب شده است

در همین حال امار های اپل نیز نشان می دهند که تمامی دیوایس های مبتنی بر iOS که در چهار سال گذشته معرفی شده اند ، بگونه ای بوده است که ۹۰ درصد از انها درحال اجرای iOS 12 می باشند و ۷ درصد درحال اجرای iOS ۱۱ می باشند و همینطور تنها ۳ درصد درحال اجرای نسخه های قدیمی تر از iOS می باشند .

بنابراین تمامی این موارد در این حین به ان دلیل گفته شده است که iOS 12 بطور مشخص در زمینه ی خود بخوبی عمل می کند و این نسخه نیز از عملکرد iOS 11 در سال گذشته پیشی گرفته است. البته حتی در زمانیکه میزان پذیرش iOS بنوبه ی خود سریعترین نمی باشد اما این سیستم عامل همچنان خیلی خوب کار را برای خود انجام داده است .

با این وجود و همراه با ظاهر شدن iOS 13 باید گفتکه این امر برای مشاهده ی اینکه تا چه اندازه این بروزرسانی در میزان پذیرش روبه جلوی خود خوب عمل خواهد کرد، جالب خواهد بود . چرا که با توجه به چندین ویژگی های جدیدی که اپل به این نسخه یعنی iOS 13 همچون حالت قابلیت Dark Mode گسترده که اغلب درخواست شده از سوی کاربران می باشد را اضافه کرده است ، می تواند میزان پذیرش iOS 13 نسبت به iOS 12 ان هم البته در طول یکسال بیشتر باشد. بنابراین فقط باید منتظر بود و تماشا کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 52
برچسب ها :

تاريخ : شنبه 19 مرداد 1398 | 21:07 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.