اپل iOS 13.1 و iPadOS را در 24 <strong>سپتامبر</strong> <strong>عرضه</strong> <strong>خواهد</strong> کرد

اگر شما هم صاحب یک ایپد هستید و همچنین در انتظار عرضه ی iPadOS می باشید اما از زمان عرضه ی ان بی خبر هستید، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی و دقیق تر در ادامه با جاست تک همراه باشید.

همانطور که می دانید باید بگوییم که روز پنجشنبه ۱۹ سپتامبر حداقل برای iOS 13 و watchOS 6 روز بروزرسانی ها بوده است . اما عجالتا iPadOS همراه با macOS Catalina و tvOS 13 از سوی اپل عرضه نشده است ولیکن قابل ذکر است که iPadOS از سوی اپل اشکار و عرضه خواهد شد اما ما می بایست یک کمی کمتر از یک هفته پیش از انکه شاهد رسیدن iPadOS برای خطوط ایپد ها باشیم ، صبر کنیم .

بنابراین باید گفتکه به دنبال انتشار عمومی iOS 13 و watchOS 6 اپل تایید کرده است که iOS 13.1 یعنی اولین بروزرسانی بزرگ برای سیستم عامل موبایل و همینطور اولین انتشار از iPadOS برای ایپد ها در روز سه شنبه ۲۴ سپتامبر اتفاق خواهد افتاد .

در واقع این امر را می توان یک حرکت رو به جلو بشمار اورد . چرا اپل در ابتدا اظهار داشت که iPadOS و iOS 13.1 در روز دوشنبه ۳۰ سپتامبر از راه خواهد رسید اما برای هر کسی که مشتاقانه در انتظار عرضه ی iPadOS بوده است باید گفتکه هم اکنون می تواند iPadOS را درست کمتر از هفته زودتر دریافت کند .

همچنین در نظر داشته باشید که iPadOS همراه با یک مجموعه تغییرات متنوع ان هم به منظور سازگاری بهتر با صفحه نمایش های بزرگتر از جمله مانند یک هوم اسکرین باز طراحی شده ، گزینه های مولتی تسکینگ بهتر و … عرضه و اورده شده است . از طرفی iPadOS شامل تمامی تغییرات قرار داده شده با iOS 13 هم می باشد.

در همین حال iOS 13.1 همراه با ویژگی های جدیدی در iOS 13 شامل Siri ShortcutsAutomations و قابلیت اشتراک گذاری ETA خود در داخل برنامه ی اپل مپز از راه خواهد رسید .

در پایان باید بگوییم که tvOS 13 پیش از پایان ماه سپتامبر از راه خواهد رسید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 78
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 2 مهر 1398 | 22:33 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.