اپل دومین <strong>نسخه</strong> های <strong>بتای</strong> <strong><strong>عمومی</strong></strong> macOS Catalina و iOS 13 و iPadOS و tvOS 13 را <strong>برای</strong> تست <strong>کنندگان</strong> <strong><strong>عمومی</strong></strong> <strong>منتشر</strong> کرد

پس از گذشت بیش از سه ماه از برگزاری کنفرانس WWDC 2019 اپل، این شرکت چهارمین نسخه های بتای عمومی iOS 13.1 و iPadOS 13.1 را برای تست کنندگان عمومی منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما درست در حرکتی روبه جلو باید بگوییم که شرکت اپل جدیدترین نسخه های بتای عمومی iOS و iPadOS را برای تست کنندگان نسخه های بتای عمومی عرضه کرده است.

در واقع شرکت اپل در روز چهارشنبه چهارمین نسخه های بتای عمومی iOS 13.1 و iPadOS 13.1 را منتشر کرده است . در نتیجه باید بگوییم که این امر به دنبال عرضه ی چهارمین نسخه های بتای توسعه دهندگان از همین نرم افزار سیستمی ان هم در روز سه شنبه اتفاق افتاده است . همچنین برخلاف این حقیقت که اپل عملا iOS 13 را برای عموم عرضه نکرده است ، ظاهرا این شرکت کوپرتینویی به اغاز تست و ازمایش چهارمین بروزرسانی بزرگ سیستم عامل موبایل خود یعنی iOS 13.1 و iPadOS 13.1 تصمیم گرفته است .

اما برای بروزرسانی باید بگوییم که کاربران ثبت شده در داخل برنامه بتای عمومی اپل می بایست یک بروزرسانی OTA را پس از انکه انها پروفایل پیکربندی مناسبی را برروی دیوایس هایشان نصب شده داشته باشند، دریافت کنند . همچنین طبق معمول باید بگوییم که این نرم افزار سیستمی یک نسخه ی پیش منتشر شده قبل از انتشار رسمی ان برای عموم می باشد در نتیجه ان را نباید برروی یک دیوایس روزانه نصب کرد . در عوض این نرم افزار سیستمی می بایست تنها برروی دیوایس های ثانویه نصب شود تا درصورت وجود هرگونه مشکلات عمده همراه با این نرم افزار برای شما دردسر ساز نشود .

اموزش : نحوه ی نصب نسخه بتای عمومی iPadOS 13 برروی ایپد

اموزش : چگونه نسخه بتای عمومی iOS 13 را برروی ایفون نصب کنیم؟

اکنون لازم به ذکر است که در iOS 13.1 برخی از ویژگی های جدیدی که پیش از این بصورت یک مجموعه لیست شده ان هم از محتوا های جدید در iOS 13 از جمله قابلیت Dark Mode و… اورده شده بودند ، اضافه شده است که شرکت اپل اکثر انها را در نسخه های بتای پیشین iOS 13 حذف کرده بود . بنابراین باید بگوییم که در این نسخه ی بتا قابلیت اشتراک گذاری ETA در داخل برنامه Apple Maps قرار داده شده است که به کاربران اجازه می دهد تا سریعا زمان تخمین زده شده خود را از ورود با یک دوست یا اعضای خانواده خود را بطور مستقیم به اشتراک بگذارند .

همچنین Shortcuts Automations نیز به iOS 13.1 بازگشته است و تغییراتی در شاخص حجم صدای ایرپاد ها در کنار بهبودات کلی در پشتیبانی از موس ، ایکون های جدید HomeKit و … وجود دارند.

در پایان باید بگوییم که اگر شما خواستار ثبت نام برای برنامه ی بتای عمومی هستید ، شما می توانید این امر را از اینجا انجام دهید.

خبر : نسخه ی جدید iOS 13 قابلیت Dark Mode، سرعت بیشتر، نمایی از خیابان همچون عکاسی در Maps، حفظ حریم خصوصی دقیق تر و… را بدست اورده است

خبر : اپل یک پلتفرم مستقلی را برای ایپد همراه با iPadOS ایجاد کرده است

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 70
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 2 مهر 1398 | 22:33 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.