هم اکنون اپل ارکید همراه با یک ماه نسخه ی ازمایشی رایگان دردسترس می باشد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 130

بالاخره باید بگوییم که اگر شما هم در انتظار راه اندازی سرویس اشتراک بازی اپل موسوم به اپل ارکید بوده اید، هم اکنون این سرویس دردسترس عموم قرار گرفته است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

در حقیقت قابل ذکر است که به دنباله و همراه با انتشار عمومی iOS 13 و سایر بروزرسانی های نرم افزازی بزرگ اپل باید گفتکه بزرگترین سرویس اشتراک جدید این کمپانی کوپرتینویی موسوم به اپل ارکید درحال حاضر دردسترس می باشد.

در حقیقت اپل ارکید یک سرویس اشتراک ماهانه می باشد که دسترسی به یک لایبری چرخشی از بازی های موبایل را فراهم می کند . همچنین این عناوین در دامنه ای از ژانر و سبک هایی متفاوت همراه با ناشران بزرگ و نام اوری مانند Konami و Capcom ان هم بعنوان بخشی از این ترکیب در کنار بسیاری از توسعه دهندگان بزرگ دیگر نیز همراه خواهد بود .

البته لازم به ذکر است که اپل اخیرا یک تعداد متفاوتی از توسعه دهندگان بزرگی را که در اوردن عناوین خود به اپل ارکید کمک کرده اند را نشان داده است. در حقیقت این عناوین شامل The Enchanted World و Patterned, Overland و Card of Darkness می باشند .

همچنین قابل ذکر است که هزینه ی اپل ارکید ۴.۹۹ دلار در هر ماه می باشد. با اینحال اپل برای مشترکان جدید یک دوره ی یک ماهه رایگان ان هم بصورت نسخه ی ازمایشی را ارائه می دهد .

اما توجه داشته باشید که بیش از ۱۰۰ بازی وجود خواهد داشت که بطور مرتب از طریق اپل ارکید ارائه می شود . البته در زمان راه اندازی بیش از ۵۰ عنوان برای انتخاب از ان دردسترس خواهند بود. در واقع بازی هایی که می توان انها را هم به صورت انلاین و افلاین انجام داد و بازی کرد و همچنین یک نوع تب جدید اختصاصی بنام Arcade در داخل اپ استور ان هم برای یافتن بازی ها وجود دارد.

در نهایت باید بگوییم اپل ارکید بدان معنا می باشد که شما می توانید بازی های یکسانی را ان هم بدون انجام هزینه ی اضافی در سراسر دیوایس های iOS و macOS و tvOS بازی کنید.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 6 مهر 1398 - 21:09
قدرت گرفته از نیلوبلاگ