تصویری که یک نگاه اولیه از رابط کاربری قابلیت HomeKit’s Secure Video را نشان می دهد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 101

<strong>تصویری</strong> که یک <strong>نگاه</strong> <strong>اولیه</strong> از <strong>رابط</strong> <strong>کاربری</strong> <strong>قابلیت</strong> HomeKit’s Secure Video را <strong>نشان</strong> می دهد

همانطور که پیش از این به ان اشاره کرده بودیم باید گفتکه یکی از قابلیت های iOS 13 مربوط به ویژگی HomeKit’s Secure Video می باشد که اخیرا یک تصویر اولیه ای از رابط کاربری ان منتشر شده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

اما بطور کلی باید بگوییم که یکی از عناصر بسیار جدیدی که اپل در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی امسال معرفی کرده است قابلیت Secure Video برای HomeKit می باشد که ظاهرا برای دوربین های امنیتی خانه ها ساخته شده است.

اما درحالیکه اپل یک اندازه ی کمی از این ویژگی را در کنفرانس WWDC 19 ان هم در اوایل امسال نشان داده بود باید بگوییم که در روز جمعه ما انچه را که بنظر می رسد مربوط به اولین نگاه خودمان از رابط کاربری اینده برای این ویژگی iOS 13 باشد را دریافت کرده ایم . از طرفی این تصویر در اصل در روز جمعه توسط Reddit از طریق Zatz Not Funny! به اشتراک گذاشته شده است و یک چندین جنبه ی منحصربفردی از این رابط کاربری را نشان می دهد .

در حقیقت این تصویر بالا یک چندین لحظات متفاوت که توسط دوربین امنیتی گرفته شده است را نشان می دهد. همچنین ما می توانیم مشاهده کنیم که از یک شخصی در یک نقطه ای از دوربین و همچنین از یک حیوان و از یک وسیله ی نقلیه ویدئویی گرفته شده است . از طرفی این رابط کاربری به شما کاربران عزیز قابلیتی را برای رفتن به هر یک از ان لحظات همراه با یک ویژگی سریع اسکرول کردن را ارائه می دهد و ایکون هایی را نشان می دهد که کدام اشیا و چه زمانی شناسایی شده است.

از سوی دیگر قابل ذکر است که یک گزینه برای تنظیمات ، یا یک روشی برای بستن تمامی ویدئو ، یا یک گزینه برای قطع کردن صدا ، یا یک ایکون اشتراک گذاری سریع و یا گزینه ی Play/Pause وجود دارد. همچنین این رابط کاربری نیز یک گزینه برای بازگشت سریع به فید زنده را دارا می باشد.

همچنین یک نوار تقویم در قسمت بالایی از این صفحه نیز وجود دارد . از طرفی در این نوار بنظر می رسد که این ویژگی به کاربران اجازه خواهد داد تا سریعا به یک روز خاص در یک ماه بروند.

بنابراین در کل باید گفتکه قابلیت HomeKit’s Secure Video تماما بسیار سرراست و اسان برای استفاده بنظر می رسد که این یک مورد خوب بشمار می اید. از طرفی HomeKit’s Secure Video در iOS 13 دسترسی به فضای ذخیره سازی تشخیص فعالیت و … را فراهم خواهد کرد.

در پایان باید بگوییم که قابلیت HomeKit’s Secure Video می بایست همراه با iOS 13.2 که درحال حاضر در نسخه ی بتا درحال تست و ازمایش می باشد ، می بایست دردسترس قرار گیرد.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

سه شنبه 16 مهر 1398 - 19:27
قدرت گرفته از نیلوبلاگ