اپل طراحی ایموجی را در iOS 13.1 تغییر داده است

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 98

اپل <strong>طراحی</strong> <strong>ایموجی</strong> را در iOS 13.1 <strong>تغییر</strong> <strong>داده</strong> است

در کنار اورده شدن تغییرات بسیار فراون در iOS ۱۳ و نسخه های پس از ان باید بگوییم که این سیستم عامل جدید تغییراتی را هم در زمینه ی ایموجی داشته است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید بگوییم که درحالیکه iOS 13.1 با بسیاری از ویژگی های جدید در این ترکیب همراه با ان اورده شده است، قابل ذکر است که خوشبختانه برای کاربرانی هم که واقعا از ایموجی لذت می برند نیز در اینجا چندین تغییرات وجود دارد.

در واقع به دنبال عرضه ی عمومی iOS 13.1 باید گفتکه Emojipedia در روز ۲۴ سپتامبر گزارش خود را ارائه داده است . به این صورتکه مطابق با این انتشار لازم به ذکر است که اپل یک مجموعه از ۲۴ ایموجی متفاوت را تغییر و اصلاح کرده است. به این صورتکه بیشتر این تغییرات به سمت حیوانات موجود در لایبری ایموجی ها سوق پیدا می کند که هدف از ان را می توان بدست اوردن یک نگاه واقع بینانه تر یا حداقل در بعضی موارد درست بودن از نظر اناتومیکی دانست.

سریعا پس از عرضه و امدن iOS 13.0 در هفته گذشته باید بگوییم که اپل در ۲۴ سپتامبر iOS 13.1 را عرضه کرده است. از طرفی درحالیکه این بروزرسانی هیچگونه ویژگی های مربوط به ایموجی های جدید را ندارد و یا استیکر های میموجی در iOS 13 گسترش نیافته است اما باید بگوییم که iOS 13.1 دارای یک بروزرسانی دقیق ان هم برای یک تعدادی از ایموجی های موجود می باشد.

برای مثال باید بگوییم که ما در اینجا ایموجی اختاپوس را داریم . به این صورتکه پیش از بروزرسانی iOS 13.1 قابل ذکر است که این ایموجی در پایین دو بازوی جلویی خودش ان هم بنا به دلایلی برجستگی هایی را نداشته است اما این امر همراه با iOS 13.1 تغییر کرده است .

اپل طراحی ایموجی را در iOS 13.1 تغییر داده است

همچنین ماهی مرکب اصلاح شده است ان هم به این صورتکه برجستگی از جلوی صورتش که این برجستگی را پیش از انتشار iOS 13.1 هم داشته است ، هم اکنون ندارد و حذف شده است .

اپل طراحی ایموجی را در iOS 13.1 تغییر داده است

از طرفی ایموجی پشه یک پای اضافی را دریافت کرده است و در مجموع تعداد پا هایش را به عدد ۶ می رساند و ان را از نظر اناتومیک تصحیح می کند.

اما در مرحله ی بعدی باید گفتکه ما یک تغییر اندکی را برای تکه پازل Jigsaw بدست اورده ایم که رنگ ان را از ابی به سبز تغییر داده است . همچنین یک تغییر نامحسوس در ایموجی (صورت خنده همراه با چشمان قلبی) وجود داشته است ان هم به این صورتکه قلب هایش تغییر کرده است. از طرفی ایموجی چرتکه تغییر جهت داده شده است ان هم به این صورتکه باعث شده است تا این ایموجی بجای افقی جهتی همچون عمودی داشته باشد و این ایموجی یک طراحی دقیق تر از لحاظ تاریخی را ارائه می دهد.

همانطور که همه چیز گفته شد قابل ذکر است که بیش از ۲۰ ایموجی در این بروزرسانی دقیق بروز شده اند بنابراین این خبر خوبی برای افرادی است که به جزئیات ظریف و موجود در ایموجی هایی که انها استفاده می کنند همواره توجه کرده و بهشان نگاه می کنند . همچنین شما می توانید یک تعدادی از تغییرات دیگری را که در بالای این مقاله بصورت تصویر تعبیه شده است را مشاهده کنید.

اما فراتر از این باید گفتکه اپل همچنان قصد دارد تا ۵۹ ایموجی جدیدی را معمولا در پاییز امسال عرضه کند. بطوریکه این ایموجی های جدید اضافه شده شامل مواردی همچون یک وافل ، راسو ، فلامینگو ، پیاز ، کره و … خواهند بود.

 جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

سه شنبه 16 مهر 1398 - 19:27
قدرت گرفته از نیلوبلاگ