چگونه هر چند وقت یکبار دانلود شدن اسکرین سیور های اپل تی وی را تغییر دهیم؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 117

در این پست اموزشی، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز و در کمترین زمان ممکن بتوانید قابلیت هر چند وقت یکبار دانلود شدن اسکرین سیور ها را ان هم در ستاپ باکس های اپل تغییر دهید. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی قابل ذکر است که اگر شما از یک اسکرین سیور در اپل تی وی خود استفاده می کنید که عکس های خودتان یا عکس هایی را از اپل نمایش می دهد سپس باید گفتکه شما نمی بایست در مورد بدست اوردن تصاویر جدید ان هم بطور منظم نگران باشید. اما اگر شما از اسکرین سیور های Aerial استفاده می کنید که اپل انها را ارائه می دهد باید بگوییم که شما می توانید برای خودتان تصمیم بگیرید که چه زمانی می بایست اسکرین سیور های جدیدی را دریافت کنید.

چرا که در حقیقت شما ممکن است که تنها خواستار اسکرین سیور های جدید Aerial در هر ماه ان هم به دلیل اندازه ی حجمشان باشید یا حتی شاید شما ممکن است که خواستار انها در هر روز باشید. بنابراین در هر صورت باید بگوییم که در اینجا شما می توانید نحوه ی تغییر دادن بررسی های هر چند وقت یکبار اپل تی وی خود را برای اسکرین سیور های جدید ان هم به منظور دانلود شدنشان را مشاهده کنید .

و اما تغییر دادن و تنظیم زمان دانلود اسکرین سیور:

در واقع پیش از هر چیز می بایست اپل تی وی خود را روشن کرده و برروی برنامه ی Settings کلیک کنید. سپس تنها می بایست مراحل زیر را به منظور تنظیم کردن زمان موجود برای دانلود شدن اسکرین سیور های Aerial را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست در Settings خود برروی General کلیک کنید.
  2. حال می بایست Screen Saver را انتخاب کنید.
  3. سپس می بایست بطور مستقیم در زیر گزینه ی Type که باید برای Aerial تنظیم شده باشد برروی گزینه ی Download New Video کلیک کنید.
  4. اکنون می بایست از بین گزینه های Never و Daily و Weekly و Monthly یکی را انتخاب کنید .

سپس در نهایت شما می توانید از دکمه ی Menu در ریموت خود برای بازگشت استفاده کنید و یا فقط از برنامه ی Settings خارج شوید.

در پایان باید بگوییم که به خاطر داشته باشید که هر اسکرین سیور Aerial یک ویدئو می باشد و همینطور می تواند به بزرگی ۹۵۰ مگابایت حجم داشته باشد. همچنین لازم به ذکر است که اگر شما Aerial را بعنوان بخش مورد نظر در قسمت Type انتخاب کرده باشید شما یک یاداوری را از این مورد ان هم در صفحه ی Screen Saver مشاهده خواهید کرد.

اموزش : نحوه ی غیرفعال کردن پخش خودکار پیش نمایش های ویدئویی در اپل تی وی

اموزش : نحوه ی شناسایی و تشخیص مدل اپل تی وی خود

اموزش : چگونه از اپل تی وی برای پیدا کردن ایفون، ایپد یا مک خود استفاده کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 21 مهر 1398 - 5:06
قدرت گرفته از نیلوبلاگ