نحوه ی استفاده از اپ استور در اپل واچ

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 112

نحوه ی <a href='/go/index.php?url=
https://www.bing.com/search?q=site%3Aniloblog.com+استفاده'>استفاده</a> از اپ <a href='/go/index.php?url=
https://www.bing.com/search?q=site%3Aniloblog.com+استور'>استور</a> در اپل واچ

در این پست اموزشی، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز و تمایل به استفاده از اپ استور در اپل واچ خود بپردازید. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی همراه با بروزرسانی انجام شده برای اپل واچ ها بوسیله ی watchOS 6 و یا نسخه های پس از ان باید بگوییم که سرانجام شرکت اپل مورد جدیدی همچون اپ استور را برای این سیستم عامل معرفی کرده است . بنابراین زمانیکه شما بخواهید یک اپلیکیشن جدیدی را برای اپل واچ خود دریافت کنید باید گفتکه شما لازم نمی باشد تا دیگر به جز مچ دست خود بجای دیگری برای جستجو کردن نگاه کنید .

در حقیقت اینطور باید گفتکه چنین امری باعث می شود تا جستجو کردن و دانلود اپلیکیشن ها بطور مستقیم از اپ استور ان هم در ساعت خودتان بدون نیاز به ایفونتان اسان تر باشد .

بنابراین هم اکنون می بایست این سوال برایتان پیش بیاید که اپ استور در اپل واچ چگونه کار می کند؟ به همین منظور باید بگوییم که ما قصد داریم تا در اینجا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه به استفاده از ان بپردازید .

و اما استفاده از اپ استور در اپل واچ :

در واقع پیش از هر چیز می بایست اطمینان حاصل نمایید که شما اپل واچ خود را به watchOS 6 و یا نسخه های پس از ان بروزرسانی کرده اید . سپس می بایست دکمه ی Digital Crown خود را فشار داده و اپ استور را از لیست اپلیکیشن های نصب شده خود انتخاب کنید .

البته در اینجا لازم به ذکر است که اگر شما نیاز به کمک همراه با یک مورد خاصی را دارید شما می توانید بطور مستقیم به یکی از بخش های زیر مراجعه کنید:

و اما مرور کردن و یافتن اپلیکیشن ها:

در واقع زمانیکه اپ استور باز می شود باید بگوییم که شما یک جعبه ی جستجو (Search) در قسمت بالای صفحه مشاهده خواهید کرد و می توانید از دکمه ی Digital Crown برای اسکرول کردن در میان مجموعه ای از اپلیکیشن های ویژه استفاده کنید . همچنین شما دسته بندی هایی با گرایش های متفاوت مانند گوش دادن در حین راه رفتن (Listen on the Go) یا پیگیری تمرینات خود (Track Your Workout) را مشاهده خواهید کرد. در نتیجه شما می توانید برروی یک دسته بندی به منظور مشاهده ی اپلیکیشن های ان تپ کنید و یا برروی گزینه ی See All تپ کنید.

نحوه ی استفاده از اپ استور در اپل واچ

ولیکن برای استفاده از ویژگی جستجو تنها می بایست برروی جعبه ی جستجو (Search) تپ کرد. سپس شما می توانید از Dictation یا Scribble برای وارد کردن کلمات کلیدی خود استفاده کنید . همچنین شما نیز یک لیست از جستجو های TRENDING را مشاهده خواهید کرد که اگر شما تمایل داشته باشید می توانید مورد نظر را از بین انها انتخاب کنید .

نحوه ی استفاده از اپ استور در اپل واچ

و اما مطابق با یادداشت های انجام شده از سوی اپل باید بگوییم که :

زمانیکه از اپل واچ همراه با سلولار استفاده می کنید باید بگوییم که هزینه های مربوط به داده های سلولار می توانند اعمال شوند. از طرفی Scribble در تمامی زبان ها دردسترس نمی باشد.

و اما دریافت اپلیکیشن ها و جزئیات:

در حقیقت زمانیکه شما یک اپلیکیشنی را مشاهده می کنید که مورد علاقه ی شما می باشد باید بگوییم که تنها می بایست برروی ان اپلیکیشن به منظور بدست اوردن جزئیات بیشتر تپ کنید. در نتیجه شما موارد مشابه ای را همچون یک اپ استور موجود در ایفون را ان هم در کنار یک توضیحات ، قیمت ، اسکرین شات ها ، توسعه دهنده و رتبه بندی که براساس تعداد ستاره ها می باشند را مشاهده خواهید کرد. همچنین اگر شما یک کمی بیشتر به سمت پایین اسکرول کنید می توانید برروی گزینه هایی برای Ratings & Reviews و Version History و Privacy Policy و Information (که اطلاعاتی مربوط به اندازه ی حجم و سازگاری و زبان ها را ارائه می دهد) تپ کنید.

نحوه ی استفاده از اپ استور در اپل واچ

البته از سوی دیگر قابل ذکر است که برای دانلود یک اپلیکیشنی که رایگان می باشد ، می بایست برروی گزینه ی Get تپ کنید و برای یک اپلیکیشن پولی می بایست برروی گزینه ی قیمتش تپ کنید . از طرفی از شما ممکن است که برای وارد کردن رمز عبور اپ استور خود در اپل واچتان و یا دوبار کلیک کردن برروی دکمه ی کناری (Slide) در ساعت هوشمندتان ان هم به منظور تایید دانلود یا خریدتان درخواست شود.

نحوه ی استفاده از اپ استور در اپل واچ

و اما بررسی کردن حساب کاربری خود:

بطور کلی باید بگوییم که شما می توانید یک جزئیات مختصری از حساب کاربری خودتان را در اپ استور ان هم برروی اپل واچ مشاهده کنید. به این صورتکه در صفحه ی اصلی اپ استور می بایست از دکمه ی Digital Crown به منظور اسکرول کردن و رفتن به پایین ترین قسمت صفحه استفاده کرده و برروی Account تپ کنید.

در نتیجه شما گزینه هایی را برای Purchased و Updates مشاهده خواهید کرد. بنابراین شما می توانید اپلیکیشن هایی را که شما خریداری کرده اید و دانلود کرده اید را همراه با انهایی را که برایشان بروزرسانی هایی دردسترس می باشند را مشاهده کنید. همچنین اگر شما از Family Sharing استفاده می کنید می توانید برروی یکی از اعضای خانواده ان هم به منظور دیدن خرید هایشان نیز تپ کنید .

نحوه ی استفاده از اپ استور در اپل واچ

و اما اپ استور در برنامه ی Watch:

از سوی دیگر می بایست در نظر داشته باشید که برنامه ی Watch در ایفونتان همچنان دارای یک گزینه ای در پایین صفحه ان هم برای اپ استور می باشد . در نتیجه اگر شما برروی ان تپ کنید شما یک یاداوری را مشاهده خواهید کرد که می توانید بطور مستقیم به اپ استور از ساعت هوشمندتان دسترسی داشته باشید یا شما می توانید برروی Discover Watch Apps on iPhone تپ کنید که این بخش اپلیکیشن های اپل واچ در برنامه ی اپ استور ایفون را باز خواهد کرد.

نحوه ی استفاده از اپ استور در اپل واچ

اموزش : نحوه ی تنظیم میزان روشنایی صفحه نمایش در اپل واچ

اموزش : نحوه ی قرار دادن و تنظیم یک الارم برروی اپل واچ

اموزش : چگونه از Activation Lock در اپل واچ استفاده کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 21 مهر 1398 - 5:06
قدرت گرفته از نیلوبلاگ