هم اکنون فیلم اصلی +Apple TV با نام Hala برای استریم دردسترس می باشد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 109

هم <strong>اکنون</strong> <strong>فیلم</strong> <strong>اصلی</strong> +Apple TV با نام Hala <strong>برای</strong> <strong>استریم</strong> <strong>دردسترس</strong> می <strong>باشد</strong>

سرانجام شرکت اپل فیلم Hala را در سرویس استریم خود یعنی +Apple TV منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی باید گفتکه درحال حاضر فیلم اصلی +Apple TV با نام Hala برای استریم از طریق سرویس متکی بر اپل موسوم به +Apple TV دردسترس می باشد.

همچنین پس از یک مستند زیبا از طبیعت بنام The Elephant Queen که داستان ان یک خانواده از فیل ها را دنبال می کند باید بگوییم که درست درحال حاضر این دومین فیلم موجود در +Apple TV می باشد.

خبر: هم اکنون سریال درام جرم و جنایی واقعی Truth Be Told برای استریم در +Apple TV دردسترس می باشد

البته مطابق با توضیحات اپل در رابطه با فیلم Hala باید بگوییم که (ستارگان این فیلم Geraldine Viswanathan می باشند که در نقش یک نوجوان ۱۷ ساله پاکستانی-امریکایی بازی می کند ان هم بطوریکه او در بین کشمکش های تمایلات شخصی و وظایف خانوادگی یعنی در بین دو دنیای متفاوت گرفتار شده است).

و اما در اینجا می توانید تریلر رسمی موجود برای فیلم Hala که درست در ادامه قرار داده شده است را بررسی کنید:

یسشیش

ولیکن از سوی دیگر قابل ذکر است که این فیلم توسط Minhal Baig نویسندگی و کارگردانی شده است و همچنین توسط Jada Pinkett Smith اجرای تولید شده است. از طرفی این فیلم نامبرده بعنوان یک انتخاب رسمی از جشنواره فیلم Sundance در سال ۲۰۱۹ و جشنواره فیلم بین المللی تورنتو در سال ۲۰۱۹ بوده است. همچنین در نظر داشته باشید که فیلم Hala نیز دارای بازیگران ستاره ای همچون Jack Kilmer و Gabriel Luna و Purbi Joshi می باشد.

در پایان باید بگوییم که شرکت اپل نیز در روز ششم دسامبر ۲۰۱۹ استریم سریال درام جرم و جنایی خود را با نام Truth Be Told و همچنین هشتمین قسمت از سریال های The Morning Show و See و For All Mankind را در کنار چهارمین قسمت از سریال Servant اغاز کرده است.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 18 آذر 1398 - 21:36
قدرت گرفته از نیلوبلاگ